קורס איפור קבוע גבות | אולה קגן - האקדמיה המובילה לאיפור קבוע

קורס איפור קבוע גבות

תורת המיקרופיגמנטציה בשלמותה
שיטת השערה | שיטת הפודרה | השיטה המשולבת

מתעניינת בקורס איפור קבוע בגבות?

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם:
מסלול בוקר - 09/05/22
מסלול ערב - 23/05/22

בשנים האחרונות תחום האיפור הקבוע תפס תאוצה מסחררת והפך להיות חלק בלתי נפרד מסל הטיפולים במכוני היופי והביוטי בארץ ובעולם.

נשים רבות הבינו שבאמצעות טיפול נקודתי הן יוכלו ליפות את הגבות או השפתיים באמצעות מיקרופיגמנטציה וכל זאת על מנת להשלים את החסר או לרענן את הקיים.

במרוצת הזמן הטיפולים הפכו להיות מתקדמים יותר כואבים פחות ולאחר תהליך החלמה קצר התוצאות מרשימות במיוחד להבדיל ממה שאנו מכירים מלפני עשור.

כיום איפור קבוע בגבות הינו טבעי עדין ומושך הרבה תשומת לב מהסביבה.

באקדמיה של אולה קגן ניתן ללמוד את כל תורת המיקרופיגמנטציה משלב היסוד ההתחלתי ועד לרמה הבינלאומית הגבוהה ביותר.

במהלך כל קורס של איפור קבוע לגבות נלמד את השיטות המתקדמות ביותר כגון: שיטת השערה, הצללת פודרה והשיטה המשולבת. נכיר את הציוד מקרוב ונדע לתת מענה מקצועי לכל לקוחה שמחפשת לשדרג את מראה הגבות הקיים ללא כל חשש מגרימת נזק.

הקורס הינו מקיף וכולל חומר לימוד עשיר אשר לוקט במשך שנים של למידה מרחבי העולם ומניסיון רב של ביצוע עבודות איפור קבוע על אלפי לקוחות מרוצות.

שיטת השערה גבות

יש לך שאלה? מתעניינת בקורס איפור?

מה נלמד בקורס?
אילו שיטות נלמד בקורס?
אולה קגן חתימה
כולל מכשיר ופיגמנטים

לימודי תעודה מקצועית

שיעור בונוס שיווק בדיגיטל

אז למה ללמוד איפור קבוע?

הסיבות ללימודי איפור קבוע מתחלקות למספר גורמים. הכנסה גבוהה ועצמאות כלכלית, סיפוק אישי, הגשמה ועוד.

לגבי ההכנסה הגבוהה אין מה להרחיב יותר מדי פשוט ניתן לקחת מחשבון ולהתחיל לחלום בעוד שטיפול איפור קבוע לגבות מכניס בין 1500-2500 ש״ח ללקוחה אחת.

תוסיפי לזה את האפשרויות הלא מוגבלות לצמוח ולגדול ובמשך הזמן. ללמוד טיפולי מיקרופיגמנטציה נוספים כגון איפור קבוע לשפתיים הסרת איפור קבוע כושל ועוד.

כשסל הטיפולים שלך רחב והידע רק מתרחב – השמיים הם ממש לא הגבול וניתן להגיע לעצמאות כלכלית במהרה.

יחד עם זה שהתחום הינו מכניס וריווחי מתווספת למשוואה תחושת סיפוק עצומה בכל יום שתחווי את המהפכים שאת עושה ללקוחות שלך.

את תקרני מרוב החיוכים שתקבלי במהלך הדרך ואם כל זה לא מספיק נכנסת לתמונה תחושת ההגשמה.  את באמת עושה משהו שמשאיר חותם ועושה טוב לאחרים.

גבות בשיטת הפודרה

יש לך שאלה? מתעניינת בקורס איפור?

יתרונות האקדמיה של אולה קגן

הרבה מעבר ליכולות הגבוהות של אולה והידע הרחב שצברה במהלך השנים. מדובר כאן בשליחות של ממש שמלווה את האקדמיה מיומה הראשון.

כל נרשמת מקבלת מעטפת 360 בכל הקשור לפיתוח העסק החדש ולכן קבוצות הלימוד הינן קטנות והיחס ממוקד לכל אחת ואחת. להבדיל מבתי ספר אחרים שיורקים את החומר על התלמידים וזורקים אותם למים הסוערים בלי שום ידע אמיתי בשחייה.

עשרות רבות של לקוחות מגיעות מסיבה זו לקליניקה של אולה קגן על מנת להיפטר מאיפור קבוע כושל אשר בוצע בצורה חובבנית ולא מקצועית.
כאן זה לא המקרה, באקדמיה שלנו לא תקבלי תעודה מקצועית כל עוד הידע שלך אינו מספק את צוות האקדמיה לאחר השיעור המעשי.

לכן תלמידות אשר מסיימות את קורס איפור קבוע גבות אצלנו לרוב יצאו ברמה גבוהה יותר מבחינת ביצועים ותוצאות לעומת מה שקיים כיום בשוק הביוטי הישראלי. בנוסף לחומר הנלמד נעבור גם שיעור על שיווק העסק וניפגש עם רואה חשבון אשר יסביר על התנהלות עסקית נכונה.

חשוב לציין שבקורס שלנו עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר על מנת לייצר סטנדרט עבודה ברמה בינלאומית.

סיימתי השבוע קורס מורחב גבותיצאתי מוכנה לטרוף את העולם,אולה ליוותה אותי יד ביד,הקשיבה עזרה ותמידד הייתה שם!האקדמיה... היא משפחה לכל דבר,החל משרון עד מאור המדהים!תודההה על שהובלתם אותי להצלחה!קראו עוד
ליאורה קקון
ליאורה קקון
19:38 13 Mar 22
מקום מטורף , אווירה של חו״לאולה מהממת ומקצועית , תמיד כיף לחזור לטיפול אצלה🙏🏼❤️
הודיה אסולין
הודיה אסולין
12:28 14 Dec 21
בחרתי נכון חד משמעית !האקדמיה מס׳ 1 בצפון 💥מסטרית תותחית, מקצועית, קשובה, תומכת וסבלנית .כל טיפ שווה זהב... .ללא ספק רמה בינלאומית !מעריכה ואוהבת המוןןןן ❤️קראו עוד
גרטה רוזנטול
גרטה רוזנטול
08:47 03 Feb 22
מדהימה,מקצועית,אדיבה נעימההכל במקום אחדוכמובן התוצאה 💥💥
Limor Hamias
Limor Hamias
15:31 14 Dec 21
אקדמיה הכי טובה שיש בצפון מספר 1,שיש מורה כמו אולה קגן לא צריך ללכת לשום מקום.עשיתי את הבחירה הנכונה שלי שלמדתי אצלה... הלחמת ריסים, אישה אם לב זהב , מעבירה שיעורים בצורה ברורה נותנת את כל המידע והניסיון שלה לתלמידה בשביל שתצליח. אז בנות כל מי שמחפשת ללמוד תחום היופי רק אצלה על איכות לא מתפשרים.קראו עוד
נרמינה ניסן
נרמינה ניסן
13:52 14 Dec 21
בחרתי נכון , בחרתי מסטרית מקצועית תומכת מעודדת בזכותה אני היום עם בטחון עצמי לקבל לקוחות ולעבוד בתחום .אווירה משפחתית... ואנרגטיתתודה אולה על כל טיפ ועל כל ההשקעה ❤️קראו עוד
Boran Salah
Boran Salah
12:33 14 Dec 21
הגעתי לאולה לצורך הדגשת גבות קבועה.מצאתי מקום חמים ומאיר פנים. יחס נפלא מחויךואפילו כוס ☕.אולה עשתה את האיפור... ביד קלה ומאומנת היטב.חייבת לציין שכמעט ולא חשתי כאב.יצאתי מרוצה מעל ומעבר עם הנחיות ברורות כיצד לנהוג בימים הבאים כדי לשמור על האיפור.מציינת לשבח גם את טעמה של אולה. ביקשתי מאולה לבחור עבורי את הסגנון וטוב שכך שכן, כאמור למעלה יצאתי מרוצה מעל ומעבר 💖.קראו עוד
Sarah Abergel
Sarah Abergel
19:59 15 Mar 22
אולה המדהימה!! עשיתי אצלה גם גבות איפור קבוע וגם פיגמנט שפתיים ואין מרוצה ממני! עדינה קשובה וסופר מיקצועית! תודה רבה לך... והמון הצלחה בעסק החדש 😍😍😍קראו עוד
אדוה view צלמים
אדוה view צלמים
09:54 19 Nov 21