איפור קבוע גבות בשיטת השערה | אולה קגן - קליניקה לטיפולי מיקרופיגמנטציה

איפור קבוע גבות

שיטת השערה | מיקרובליידינג | שיטת הפודרה | השיטה המשולבת

מתעניינת באיפור קבוע בגבות?

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

אין ספק שבשנים האחרונות איפור קבוע בגבות הפך לטרנד נפוץ מאוד בקרב נשים אשר מעונינות להראות במיטבן.

ואיך לא? הוא הופך את חיי השיגרה לנוחים יותר בכך שהוא חוסף מקצר את זמן ההתארגנות, ההכנות והמאמץ בכל יציאה מהבית. במקביל, טיפולי מיקרופיגמנטציה בגבות מעבות את הגבה, מסתירות קרחות וצלקות ומתקנות פגמים אסתטיים.

ההליך מבוצע בעזרת חומר אלחוש חיצוני, כך שניתן לעבור את כל הטיפול בנינוחות ושלווה ולצאת מהקליניקה כמו חדשה.

איפור קבוע בגבות ובכלל נעשה נפוץ מאוד בקרב נשים צעירות ומבוגרות כאחד בשל התוצאה האיכותית והטבעית אשר מתקבלת ובשל יתרונותיו הרבים.

איפור קבוע גבות בשיטת השערה

עיצוב גבות בשיטת השערה

אחת השיטות הנפוצות ביותר. עיצוב הגבות בשיטת השערה \ מיקרובליידינג נפוצות מאוד בקרב נשים מאז 2015. האמת זה כלל לא מפתיע, שיטת השערה היא אחת מהמוצלחות בתחום ליצירת מראה טבעי ועדין.
הרעיון מאחורי הטכניקה הוא להתחקות אחר מבנה הגבה הטבעי ובעזרת שרטוט נכון ומדויק בונים את הצורה החדשה, לאחר מכן משתמשים במחט מיקרונית להחדרת הצבע אל העור (פיגמנט). שיטת השערה מתרכזת ביצירת כל שיערה בנפרד כדי לדמות שיער גבה דק ובגוון התואם לצבע שלך. התוצאה היא מראה עדין ומלא –  המעשיר את הגבה. הטיפול יעניק תחושה של מבנה גבות מוקפד ומסודר כאילו זה הרגע התאפרת.
ניתן לעבור את ההליך באמצעות מכשיר חשמלי (איפור קבוע חשמלי) או באמצעות סכין ידנית (מיקרובליידינג). אך יחד אם זאת, טכניקה ידנית שכזו דורשת מיומנות וניסיון רב מהמאסטרית.

יש לך שאלה? מתעניינת בטיפול איפור גבות?

מיקרובליידינג גבות

מיקרובליידינג היא טכניקה ידנית לביצוע איפור קבוע בשיטת השערה. אולי רק לאחרונה שמעת בפעם הראשונה את המושג "מיקרובליידינג" אבל האמת שהשיטה כבר עתיקת יומין ואינה מבשרת עוד על פריצת דרך בתחום האיפור הקבוע. השיטה משתמשת בסכין מיוחדת עם להב קטן במיוחד, בעזרתה עושים חתכים קטנים בעור אליהם מוחדר הפיגמנט. מכאן גם לקוח שמה של השיטה – מיקרו-בליידינג (להב-קטן באנגלית).

אז מה כל הרעש סביב שיטת מיקרובליידינג?

התאוצה הגבוהה שלה קרתה עוד לפני עשור, כאשר היא היתה האפשרות היחידה לבצע את טכניקת השערה בנשים שרצו לעצב את הגבות. מאז ועד היום הומצאו טכניקות מוצלחות יותר ליצירת המראה המדויק של שיטת השערה, וטיפולי מיקרובליידינג מתחילים להיעלם בהדרגה.

כמו בכל הליך אסתטי או רפואי המצריך חדירה לעור – גם לטיפולי מיקרובליידינג יש סיכונים. סיכונים אלו יכולים להיות נוראים ובלתי הפיכים.

כמו שהזכרנו, מיקרובליידינג היא שיטה ידנית המערבת סכין חדה שחותכת את העור, הצלחת הטיפול והאיכות שלו תלוים אך ורק במקצועיות והיציבות של היד המבצעת. הגיעו אלינו עשרות נשים לקליניקה אחרי שעברו טיפול מיקרובליידינג כושל שהשאיר אחריו המון נזק בדמות צלקות ופציעות תת-עוריות.

תחשבי על זה ככה.. איפור קבוע דומה מאוד לקעקוע – מחט עדינה שמכניסה פיגמנט אל מתחת לעור. כשאת הולכת למקעקע את מצפה לראות סכין ידנית או מכשיר מתקדם?

איפור קבוע חשמלי או מיקרובליידינג?

השיטה היא אותה שיטה. גם איפור קבוע חשמלי וגם מיקרובליידינג שנהם מבצעים את שיטת השערה. האחד באופן ידני והשני בעזרת מכשור מיוחד. אם תשאלו אותנו, איפור קבוע חשמלי  לרוב יהיה עדיף על הידני ממספר סיבות:

  • משך הזמן שמיקרובליידינג מחזיק הוא רק בין 6-9 חודשים, עקב כמות הפיגמנט הקטנה שנכנסת לעור.
  • שיטת המיקרובליידינג לא מתאימה לכל סוגי העור. ולמען האמת לא מתאימה בכלל לנשים הישרלאיות בגלל העור השומני כתצואה מהאקלים בארץ.
  • איכות הטיפול תלויה אך ורק במאסטרית המבצעת אותו – זאת טכניקה של "יד-חופשית" ואין 100% שליטה על עומק חדירת המחט.

 
הטכניקה החשמלית פועלת בצורה שונה לגמרי – שם המכשור המתקדם משתמש בטכנולוגיות שונות לוויסות עוצמה וכניסה של המחט, כמות הפיגמנט הנכנס אל הגבה גבוהה יותר הנותן מראה עשיר. עניין נוסף וחשוב הוא האחידות. יצירת מראה אחיד בין כל שיערה שצוירה. יד אנושית לא "מתוכנתת" לעבוד כמו מכונה – ברמת הדיוק והאחידות.התוצאה בשיטה החשמלית יוצאת יפה יותר, בעלת מילוי אחיד יותר וכמובן.. בטוחה יותר.

לקריאה נוספת על ההבדלים השונים בין מיקרובליידינג לאיפור קבוע חשמלי.

עיצוב גבות בשיטת הפודרה

טכניקה זו נקראת גם אומברה או פרינסס פאודר. טכניקה מדהימה אשר נותנת תוצאה לא פחות ממושלמת לגבות. למראה סופר טבעי, מעושן ואלגנטי. הטכניקה מתאימה כמעט לכל סוג לקוחה. גם לבהירות עור וגם לכהות עור ולכן היא מומלצת לרוב למי שמחפשת לוק טבעי ועדין של גבה מלאה ומדויקת כאחד.

את הטכניקה הזו נבצע בעזרת מכשיר חשמלי עוצמתי ובעזרת מחט אפקטים מיוחדת להצללות. אין ספק שלשיטה זו דרושה מיומנות אומנותית במיוחד מאחר והרצון שלנו בסופו של דבר לקבל גבה טבעית ומדויקת שמושכת תשומת לב ומתאימה למבנה הפנים.

עיצוב גבות בשיטה המשולבת

ישנן נשים שהשלמת הגבות בנקודה ספציפית אינה מספיקה ולכן מומלץ מאוד לבחור בשיטה המשולבת. הריסוס של הפודרה ייתן לנו את הבסיס ושיטת השערה תיצור מבנה גבה ייחודי בעל מראה טבעי ונקי. שיטה זו אינה מתאימה לכל אחת ולכן חשוב לבחור במאסטרית אשר יודעת להעניק לך את הטיפול הייחודי לך. בעקבות כך תתקבל תוצאה מרשימה שתתאים לך ולמבנה פנייך.

השיטה מבוצעת ע״י מכשיר חשמלי ונשתמש בה במחטים שונות. אחת היא מחט אפקטים להצללה. והשנייה היא מחט מיקונית ליצירת דמוי השערה.

נגן וידאו

כמה זמן מחזיק איפור קבוע בגבות?

התשובה לשאלה זו מאוד אינדבדואלית ומשתנה בין כל מטופלת.

מאחר ומשך הזמן שהאיפור הקבוע מחזיק תלוי במספר גורמים מכריעים:  סוג השיטה המבוצעת, סוג העור, איכות הפיגמנטים והחומרים, המערכת החיסונית של הלקוחה, התרופות שהיא נוטלת באופן קבוע ומילוי הוראות השמירה והתחזוקה לאחר הטיפול.

אך ניתן לומר שבבטחון שבממוצע טיפולי איפור קבוע בגבות מחזיקים בין תשעה חודשים ועד שנתיים וחצי.

האם איפור קבוע בגבות כואב?

ישנם אזורים בפנים רגישים יותר וכאלו שפחות. הגבות למשל אינן אזור רגיש כלל באופן יחסי ולכן לאחר שנמרח אלחוש לפני הטיפול תורגש צריבה קלה אך לא כואבת.

כמובן שתחושת כאב משתנה מאדם לאדם ולכן אם נצטרך לדרג כאב בגבות בסולם של 1-10 ניתן לומר שמדובר על 0-4.

אבל היי נשים עוברות דברים כואבים יותר, תני לעצמך טפיחה על השכם את מסוגלת בקלות לעבור גם את זה ללא כאב וללא חשש. זה בהחלט שווה את הרגשת האי נוחות

למי אסור לעשות איפור קבוע?

איפור קבוע בשפתיים, כמו מגוון הליכים קוסמטיים אחרים – אינם מומלצים ואף אסורים בחלק מהמקרים:

מחלות דם​, אפילפסיה, הריון, סכרת או שימוש באינסולין (באישור הרופא המטפלְֶ) ובזמן הנקה. בנוסף הטיפולים אסורים גם למטופלים בראקוטן (באישור הרופא המטפלְֶ), בעיות בקרישת דם, האזור המבוקש לטיפול פצוע או דלקתי.

מטופלים עם תסמיני אלרגיה \ רגישות לפול יכולים לבצע טיפולי איפור קבוע – אך ללא חומרי אלחושץ

כמה מילים מהלקוחות שלנו..
הבחירה הכי טובה שעשיתי זה ללמוד באקדמיה של אולה קגן האלופה,מורה לחיים היא מלמדת בצורה הכי מדויקת .
Tirunesh Worknach
Tirunesh Worknach
11:02 28 Aug 23
האקדמיה מספר 1 בארץץץאחרי המון חיפושים אחרי מקום טוב מצאתי את אולה האלופה עם יחס מהממם והמון סבלנות ושמחת חיים !הגעתי... לתוצאות שבחיים לא חשבתי שאצליח ככה מהר❤️קראו עוד
הדס עמרם
הדס עמרם
09:43 24 Aug 23
האקדמיה הכי טובה בהבטחה!!! סיימתי השבוע ללמוד קורס הלחמת ריסים עם כל הידע והחומרים הכי טובים שיש אולה מקסימה ויש לה לב... ענק ממליצה בחום❤️קראו עוד
שיר מלול
שיר מלול
04:33 24 Aug 23
אין כמו האקדמיה שלך בעולם ללא ספק עשיתי את הבחירה הכי נכונה לעצמי וללקוחות שליאולה מורה מס1🔝 , מורה מדהימה... משיקעה ולא עוזבת לרגע תמיד נותנת את כל הידע והכלים להצלחה, היה לי הזכות להיות תלמידה שלך אוהבת אותך❤️קראו עוד
Nawras Abo janp
Nawras Abo janp
20:48 23 Aug 23
אקדמיה מס 1יחס אישי , למידה אינטנסיביתלהגיע למשפחה של אולה ! - לבית שלה .סופר מקצועיתסופר אהובהמלמדת הרבה מעבר... למקצוע עצמו…ממליצה בחום !!!!!!!!קראו עוד
מיכאל בוהדנה
מיכאל בוהדנה
21:55 23 May 23
בחורה מדהימה ,יחס אישי ואוהב ,פשוט בחורה נדירה אין לי מילים .
Angel Wolf
Angel Wolf
10:51 23 May 23
המקום הכי מקצועי בישראל ללמידה בתחום הביוטי תודעת שירות גבוהה מאודהרגשה משפחתית ונתינה אינסופית
אוראל מלול
אוראל מלול
13:56 30 Nov 22
למדתי אצל הטובה ביותר - אולה קגןבחרתי בה וקיבלתי את כל הכלים להצלחהלהתחיל דרך חדשה עם ביטחון לעסק משלי.יחס של בית,... יוקרה ומקצועיות ללא עוררין!קראו עוד
Bell Cohen
Bell Cohen
10:45 20 Oct 22
Ola kagan איפור קבוע
5.0
מבוסס על 18 ביקורות
js_loader